Asansörlü Nakliyat

Kocaeli asansörlü nakliyat hizmeti ile taşımacılığı hem firmamız hem de müşterilerimiz açısından daha avantajlı hale getirmekteyiz. Everes Nakliyat olarak günümüzde asansörlü araçlar ile eşyaları binalardan çıkartmakta ve bu sayede nakliye sürecinin çok daha kısa sürmesini sağlamaktayız. Yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturup nakliyeci arayışında olan müşterilerimize hasarsız, güvenli, profesyonel ve hızlı nakliye hizmetini asansörlü araçlarımız ile sunmaktayız. Deneyimli ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Kocaeli evden eve nakliye firması olarak müşterilerimizin yeni adreslerine daha kısa sürede yerleşebilmeleri için eşyalarının hızlı ve güvenli şekilde taşınmasını önemsemekte, bunun için asansörlü nakliye araçları ile taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için asansörlü araçların hangi açı ile binaya nasıl yanaştırılması ve sabitlenmesi gerektiğine ekibimiz karar vermektedir. Eşyaların çıkartılabileceği bir alana araçlar kurulduğu için çoğunlukla geniş pencere, teras ya da balkonlar tercih edilmektedir. Doğru açı ile sabitleme işlemi yapıldıktan sonra nakliye ekiplerimiz eşyaları asansörlü aracın paletine birbirlerine hasar vermeyecek şekilde yerleştirmekte ve eşyaların aşağıya inmesini sağlamaktadırlar. Kocaeli asansörlü nakliyat hizmetini çoğunlukla yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturan müşterilerimiz tercih ediyor olsa da; nakliye sürecinin daha hızlı ve hasarsız atlatılabilmesine katkı sağlayan bir nakliye yöntemi olmaktadır. Bu sebeple günümüzde neredeyse her müşterimizin eşyalarını asansörlü araçlar ile binadan çıkartmaktayız. Ayrıca binanın merdivenlerinden eşyaların indirilmesine gerek kalmadığı için binadaki diğer kişiler ve bina da nakliye sürecinde zarar görmemiş olmaktadır.

Bütçe Dostu Profesyonel Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Everes Nakliyat olarak müşterilerimizin binalarının yüksekliğine ve taşınacak olan eşya sayılarına göre asansörlü nakliye hizmetimiz için bir fiyat belirlemekteyiz. Kocaeli Nakliyat şirketi olarak taşınma ihtiyacı duyan her bireye hitap etmeyi amaçladığımız için fiyatlarımızı uygun tutmakta ve müşterilerimizin talep ettikleri hizmetler doğrultusunda şekillendirmekteyiz. Kocaeli asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalar tek tek bina merdiveninden taşınmadığı için aynı zamanda nakliye ekibimiz açısından iş gücü maliyetini de azaltan bir yöntemdir. Bu nedenle fiyatları standart nakliye hizmetine göre çok daha uygundur.

%d blogcu bunu beğendi: