Asansörlü Nakliyat

Taşımacılık işlemi kolaylaştırmak için birebir olan Asansörlü nakliyat hizmeti özellikle son yıllarda Nakliyat firmalarının kullanmış olduğu başlıca taşıma yöntemlerinin başında gelmektedir.

Asansörlü nakliyat hizmeti özellikle son yıllarda hızlı bir çıkış ile yükselmektedir. Nakliyat firmalarının çokça kullandığı yöntemlerin başında gelen asansör arabaları, birden çok insanın saatlerce yapabileceği işlemi dakikalar içerisinde yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Asansörlü Nakliyat İşlemli

Asansörlü nakliyat işleminin sırası firmada firmaya değişkenlik göstermekle birlikte genel anlamı ile aynı işlem bütününden oluşmaktadır. Bu anlamda sırasıyla asansörlü nakliyat işlemi;

-İlk olarak asansör arabaları ürünleri zemin kata indireceği adrese götürülmekte ve daire ile gereken mesafe oluşturulmaktadır.

-Asansör işleme başlamadan önce asansörün çevresinin insandan temizlenmesi gerekmektedir. Asansör işlemi sırasında oluşabilecek her tür problemden ötürü gereken güvenlik önlemini almakta fayda var.

-Asansör hizmeti ürünleri almada ve ürünleri teslim aşamasında da kullanılmaktadır. Bu anlamda ürünlerin alış ve ürünleri teslim edip sırasında da eşyalar bir düzen halinde paketlenir ve gereken şekilde ya araçlara yüklenir ya da adrese teslim edebilir.

-Asansör hizmeti son bulduktan sonra ya gerekli montalama işlemleri yapılır ya da ürünler adrese teslim için yola çıkılır.

Asansörlü Nakliyat İşleminde Kullanılan Araçların Özellikleri Nelerdir?

Asansörlü nakliyat işleminde kullanılan araçların eşya alma haznesi arabanın modeline ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat asansör taşımacılığında kullanılan araçların hazne genişliği 6 ile 8 metrekare arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin en büyük sebepleri arasında araçların markası, modeli ve fiyatları gelmektedir.

Asansörlü NakliyatProfesyonel Hizmet Veren Asansörlü Nakliyat Şirketlerinin Ortak Özellikleri

Müşterilerine en iyi hizmet kalitesi sunan; nakliyat ve taşımacılık sektörüne getirmiş olduğu farklı tür ekipmanlar ile diğer firmalardan ayrılabilen firmaların genel özellikleri;

-Müşterinin kendilerine temin etmiş oldukları her bir ürünü kendi parçasıymış gibi sahip çıkmakta ve korumaktadır. Bunun yanı sıra taşıma öncesinde taşınacak ürünlerin hepsini özel paketleme işlemlerine tabi tutmaktadır. Bu sayede ürün içerisinde herhangi bir problem ile karşılaşma ihtimalini minumuma düşürmektedir.

-Profesyonel hizmet veren nakliyat şirketlerinin büyük çoğunluğu bu sektöre yıllarını heba etmiştir. Nakliyat ve taşımacılık işlemine en doğru ve profesyonel bir şekilde yerine getirmek ancak ve ancak deneyim ve tecrübe ile ortaya çıkmaktadır. Bu anlamda piyasa da aktif olarak asansörlü nakliyat hizmeti veren birçok firma uzun yıllar boyunca bu sektörün bir parçası konumundadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti 

-İşinin en iyisini yapmak için çalışan ve kendisine emanet eden ürünü profesyonel bir şekilde taşıyan firmalar, gerek çalıştığı ülke içerisinde gerekse Dünya’nın birçok farklı bölgesinde eş zamanlı olarak projelerine ve ortaklık anlaşmalarına devam etmektedir. İşinde profesyonel olmuş nakliyat firmasının sürekli yoğun olması, fakat bu yoğunluğa rağmen her müşterisine ayrım gözetmeksizin ilgi ve alakal göstermesi bu tür nakliyat şirketlerinin en bariz ve en çok sevilen özellikleri arasında yer almaktadır.

 

-Profesyonel hizmet kalitesi sunan birçok firma taşıyacağı ürünü önceden görüp her bir parçaya ‘’ürün taşıma sigortası’’ oluşturmaktadır. Her bir ürüne teker teker yapmış olduğu ürün taşıma sigortası sayesinde ürünleri yükleme, yolculuk ve adrese teslim aşamasında oluşabilecek problemlerin tüm sorumluluğu nakliyat şirketine aittir. Fakat her nakliyat şirketinin ürünlerin sorumluluk derecesine ve durumuna göre farklı istekleri ve talepleri vardır ve bu istekleri müşteri ile işe başlamadan önce gerek yazılı gerekse sözlü bir şekilde beyan etmektedirler.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Popüler Olmasındaki Temel Nedenler?

Nakliyat ve taşımacılık sektörüne yeni dahil olan asansörlü nakliyat hizmeti, çok hızlı bir çıkış yakalamıştır. Teknolojinin hiç olmadığı kadar geliştiği ve gelişmeye devam ettiği bu dönemde asansörlü araçların seri üretimi her geçen yıl yeni rekorlara imza atmaktadır. Asansörlü araçların bu kadar popüler olmasındaki temel sebep ise; insan eli ile saatlerce bina içerisinde geçirme yöntemi ile taşınabilecek parçaların asansörlü nakliyat sayesinde dışarıdan saniyeler içerisinde zemine indirilmesidir. Bina içerisinde ürünlerin taşınması saatlerce sürebileceği gibi ürün içerisinde en ufak bir zedelenme ve kırığın olma ihtimali oldukça yüksektir. Bu anlamda özellikle yüksek katlı binalar için hem zamandan tasarruf etmek hem de ürün içerisinde herhangi bir problem ile karşılaşmanın önüne geçebilmek için asansörlü nakliyat hizmeti çok tercih edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Hizmeti ile taşımacılığı hem firmamız hem de müşterilerimiz açısından daha avantajlı hale getirmekteyiz. Everes Nakliyat olarak günümüzde asansörlü araçlar ile eşyaları binalardan çıkartmakta ve bu sayede nakliye sürecinin çok daha kısa sürmesini sağlamaktayız. Yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturup nakliyeci arayışında olan müşterilerimize hasarsız, güvenli, profesyonel ve hızlı nakliye hizmetini asansörlü araçlarımız ile sunmaktayız. Deneyimli ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Kocaeli evden eve nakliye firması olarak müşterilerimizin yeni adreslerine daha kısa sürede yerleşebilmeleri için eşyalarının hızlı ve güvenli şekilde taşınmasını önemsemekte, bunun için asansörlü nakliye araçları ile taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için asansörlü araçların hangi açı ile binaya nasıl yanaştırılması ve sabitlenmesi gerektiğine ekibimiz karar vermektedir. Eşyaların çıkartılabileceği bir alana araçlar kurulduğu için çoğunlukla geniş pencere, teras ya da balkonlar tercih edilmektedir. Doğru açı ile sabitleme işlemi yapıldıktan sonra nakliye ekiplerimiz eşyaları asansörlü aracın paletine birbirlerine hasar vermeyecek şekilde yerleştirmekte ve eşyaların aşağıya inmesini sağlamaktadırlar.

Kocaeli asansörlü nakliyat hizmetini çoğunlukla yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturan müşterilerimiz tercih ediyor olsa da; nakliye sürecinin daha hızlı ve hasarsız atlatılabilmesine katkı sağlayan bir nakliye yöntemi olmaktadır. Bu sebeple günümüzde neredeyse her müşterimizin eşyalarını asansörlü araçlar ile binadan çıkartmaktayız. Ayrıca binanın merdivenlerinden eşyaların indirilmesine gerek kalmadığı için binadaki diğer kişiler ve bina da nakliye sürecinde zarar görmemiş olmaktadır.

 

Bütçe Dostu Profesyonel Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Everes Nakliyat olarak müşterilerimizin binalarının yüksekliğine ve taşınacak olan eşya sayılarına göre asansörlü nakliye hizmetimiz için bir fiyat belirlemekteyiz. Kocaeli Nakliyat şirketi olarak taşınma ihtiyacı duyan her bireye hitap etmeyi amaçladığımız için fiyatlarımızı uygun tutmakta ve müşterilerimizin talep ettikleri hizmetler doğrultusunda şekillendirmekteyiz.

Kocaeli asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalar tek tek bina merdiveninden taşınmadığı için aynı zamanda nakliye ekibimiz açısından iş gücü maliyetini de azaltan bir yöntemdir. Bu nedenle fiyatları standart nakliye hizmetine göre çok daha uygundur.