Beykoz Parça Eşya Taşıma

Beykoz Parça Eşya Taşıma

Beykoz Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un en çok trafik alan bölgesi haline gelen ve her yıl taşımacılık ve nakliyat sektöründe özellike yaz ve bahar aylarında yoğunluk ile karşılaşılan Beykoz’a hizmet vermekteyiz. Beykoz parça eşya taşıma hizmetimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız. 

Beykoz Parça Eşya Taşıma Hizmetlerinde Neden Bizi Seçmelisiniz?

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde güven içerisinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Üstün hizmet kalitemiz sayesinde işimizden memnun kalacağınız ve yeniden bizi tercih edeceğiniz garantisi sunmaktayız.

Bu özelliğimizden ötürü müşterilerimizin taşımacılık ve nakliyat hizmetinde ilk tercihi haline gelmekteyiz.

Belge esaslı çalışma standartlarımız her diam müşterilerimizin güvenini yakalamamıza yardımcı olmaktadır.

-Firmamız alt yapısına gereken önemi sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde vermekteyiz. İstanbul’un farklı lokasyonlardaki bölgelere aynı anda hizmet avantajı sunmamız övüneceğimiz konular arasında yer almaktadır.

-Firmamız taşımak üzere müşterilerimizin bize emanet etmiş olduğu tüm ürünleri gözü gibi bakmaktadır. 

-Firmamız tüm taşınacak ürünlere ‘’nakliyat sigortası’’ çıkarmaktadır. Bu anlamda içiniz rahat olsun isteriz.

Beykoz Parça Eşya Taşıma Hizmetlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Firmamız tüm parça eşya taşıma hizmetlerinde Covid-19 Pandemisini hesaba katarak işlerine cevap etmektedir. Bu anlamda Covid-19 Pandemisine karşı tüm önlem ve tedbirlerimizi sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Firmamızın aktif olarak kullandığı ve müşterilerimizi ağırladığımız ofis ve bürolarımızı dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra gerek ofislerimiz içerisinde gerekse çalışma alanlarımızda dezenfektan, kolonya ve maskeler mevcuttur. Bu gibi önlemlerin yanında yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel arkadaşlarımıza gerekli tedbirleri belirtmekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


%d blogcu bunu beğendi: