Eşya Depolama

Kocaeli eşya depolama hizmetini Kocaeli’deki depolarımızda vermekteyiz. Everes Nakliyat olarak nakliye hizmeti kadar eşya depolama hizmetini de özenli bir şekilde verdiğimiz için müşterilerimizin eşyaları depolarımızda ne kadar süre kalırsa kalsın, bize teslim ettikleri halleri ile kendilerine eşyalarını teslim etmekteyiz. Kocaeli nakliyat şirketi olarak taşınma sürecinin stresi altında olan müşterilerimize bu süreçte ihtiyaç duyacakları her hizmeti vermekte ve yeni evlerini ya da ofislerini henüz bulamamış olmaları durumunda, kendilerine herhangi bir süre sınırı koymadan eşyalarını depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Depolarımızda eşyalarının çalınma, kaybolma ya da hasar alma gibi bir riskinin olmadığını da kendilerine garanti etmekteyiz. Depolama hizmeti alacak olan müşterilerimizin eşyalarını evlerinden teslim aldığımız gibi sonrasında depolarımızdan yeni adreslerine nakliyesini de gerçekleştirmekteyiz.

Kocaeli Eşya Deposu

Evden eve nakliye firması olarak müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmakta ve hizmet yelpazemizi de bu doğrultuda genişletmekteyiz. Eşyalarını mevcut adresinden acilen çıkartması gereken ancak yeni adresini henüz hazırlayamamış olan müşterilerimize Kocaeli eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyaları yerleştirecek yeni bir yer arayışlarında aceleci davranarak yanlış karar vermemeleri için bu süreçte eşyalarının güvende olmasını sağlamaktayız. Eşya depolarımız 7/24 korunmakta ve eşyalar hasar almayacak şekilde depo içerisine yerleştirilmektedir. Ayrıca eşyaların rutubet yapma gibi durumu olmaması için de depolarımızda havalandırma sistemi bulunmaktadır. Herhangi bir süre veya eşya sınırlaması olmadan müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Ekonomik Eşya Depolama Hizmeti

Nakliyeci arayışında olanlara taşımacılık hizmetine ek olarak eşyalarını depolama imkanı da tanımaktayız. Everes Nakliyat olarak depolanacak olan eşya sayısına ve eşyaların depolarımızda bekletileceği süreye göre depolama fiyatlarımızı belirlemekteyiz. Uygun fiyatlar ile Kocaeli eşya depolama hizmeti sunduğumuz için müşterilerimizin hem depolama ücretinden hem de eşyalarının güvenliğinden endişe etmeden yeni adreslerini rahatlıkla bulabilmelerini sağlamaktayız. Depolarımıza yerleştirilecek olan her eşyanın paketlenmesi ve doğru konumlandırılması ile ilgilenmekteyiz. Eşyalarının güvenliğini garanti almak isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyalarını sigortalayabilmekteyiz. Ayrıca yeni adresini bulan müşterilerimizin depolarımızdaki eşyaların yeni adreslerine taşınmasını istediklerinde bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Onların belirttikleri gün ve ek hizmetler ile beraber eşyalarını yeni adreslerine hasarsız bir şekilde aktarabilmekteyiz.