Eşya Paketleme

Eşya paketleme hizmetini hem müşterilerimizin taşınma sürecini kolaylaştırmak hem de eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamak için vermekteyiz. Everes Nakliyat olarak tecrübeli nakliye ekibimiz ile paketleme kaynaklı oluşabilecek hasar riskini sıfıra indirerek müşterilerimizin nakliye sürecinde kaygılı olmalarını önlemekteyiz. Uzun yıllardır sektörde var olan bir Kocaeli nakliyat şirketi olarak taşınma sürecinin her aşaması için hizmet vermekteyiz.

Eşya Paketleme İle Hasarsız Nakliye Süreci

Nakliyeci arayışında olanlar çoğunlukla referansı olan ve hasarsız nakliye hizmeti veren firmalardan yana tercihlerini kullanmaktadırlar. Nakliye sürecinde hasarsızlığı sağlamak için ise sürecin her aşamasının sorunsuz bir şekilde ilerlemesi gerekmektedir. Herhangi bir aşamada yapılan bir hata eşyaların hasar almasına neden olabilmektedir. Bu noktada nakliye sürecinin temelini oluşturan eşya paketleme işlemi devreye girmektedir. Eşyalar doğru malzemeler ve teknikler ile paketlendiklerinde, nakliye esnasında paket açılmamakta ve eşyalar hasar görmemektedir. Bu nedenle eşya paketleme işleminin doğru malzemeler ile işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir ve firma olarak talep eden her müşterimize eşya paketleme hizmeti vermekteyiz.

Paketlenecek olan eşyaların demonte edilmesi, doğru malzemeler ile paketlenmesi, taşındıktan sonra tekrar montajının yapılması aşamasında nakliye ekibimizde bu işlerin uzmanı olan bireyler görev almaktadır. Nakliye ekiplerimiz eşyaların cinslerine göre uygun malzemeler ile eşyaların paketlemesini yapmaktadırlar. Elektronik eşya, mutfak eşyaları, cam ve ayna gibi hasar almaması gereken kırılabilecek eşyaları da yüksek dikkat ve özen ile ekiplerimiz paketlemektedirler.

Deneyimli Ekip İle Bütçe Dostu Eşya Paketleme Hizmeti

Kocaeli evden eve nakliyat firması olarak eşya paketleme işlemi sırasında kullanılacak olan bütün malzeme ve ekipmanları nakliye ekibimiz yanlarında getirmektedirler. Dolayısı ile müşterilerimize herhangi bir malzeme maliyeti çıkmamış olmaktadır. İşinin ehli bireyler ile çalıştığımız için hangi tip eşyanın hangi şekilde paketlenmesi ve hangi eşyalar ile bir araya konması gerektiği konusunda ekiplerimiz gerekli bilgiye sahiptirler. Dolayısı ile hasarsız ve güvenli eşya paketleme hizmetimiz konusunda müşterilerimizin endişe etmelerini gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Eşyalarını paketlemek için yeterli vakti olmayan ya da eşyalarını hangi teknikler ile paketlemesi gerektiğini bilmeyen ancak eşya paketleme için ek bütçe ayıramamış olan müşterilerimizi de düşünerek Everes Nakliyat olarak her bütçeye uygun fiyatlar ile paketleme hizmeti vermekteyiz.

%d blogcu bunu beğendi: