Eşya Paketleme

Eşya paketleme hizmetini hem müşterilerimizin taşınma sürecini kolaylaştırmak hem de eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamak için vermekteyiz. Everes Nakliyat olarak tecrübeli nakliye ekibimiz ile paketleme kaynaklı oluşabilecek hasar riskini sıfıra indirerek müşterilerimizin nakliye sürecinde kaygılı olmalarını önlemekteyiz. Uzun yıllardır sektörde var olan bir Eşya Paketleme nakliyat şirketi olarak taşınma sürecinin her aşaması için hizmet vermekteyiz.

Eşya Paketleme İle Hasarsız Nakliye Süreci

Eşya Paketleme Nakliyeci arayışında olanlar çoğunlukla referansı olan ve hasarsız nakliye hizmeti veren firmalardan yana tercihlerini kullanmaktadırlar. Nakliye sürecinde hasarsızlığı sağlamak için ise sürecin her aşamasının sorunsuz bir şekilde ilerlemesi gerekmektedir. Herhangi bir aşamada yapılan bir hata eşyaların hasar almasına neden olabilmektedir. Bu noktada nakliye sürecinin temelini oluşturan eşya paketleme işlemi devreye girmektedir. Eşyalar doğru malzemeler ve teknikler ile paketlendiklerinde, nakliye esnasında paket açılmamakta ve eşyalar hasar görmemektedir. Bu nedenle eşya paketleme işleminin doğru malzemeler ile işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir ve firma olarak talep eden her müşterimize eşya paketleme hizmeti vermekteyiz.Eşya Paketleme

Paketlenecek olan eşyaların demonte edilmesi, doğru malzemeler ile paketlenmesi, taşındıktan sonra tekrar montajının yapılması aşamasında nakliye ekibimizde bu işlerin uzmanı olan bireyler görev almaktadır. Nakliye ekiplerimiz eşyaların cinslerine göre uygun malzemeler ile eşyaların paketlemesini yapmaktadırlar. Elektronik eşya, mutfak eşyaları, cam ve ayna gibi hasar almaması gereken kırılabilecek eşyaları da yüksek dikkat ve özen ile ekiplerimiz paketlemektedirler.

Deneyimli Ekip İle Bütçe Dostu Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya Paketleme evden eve nakliyat firması olarak eşya paketleme işlemi sırasında kullanılacak olan bütün malzeme ve ekipmanları nakliye ekibimiz yanlarında getirmektedirler. Dolayısı ile müşterilerimize herhangi bir malzeme maliyeti çıkmamış olmaktadır. İşinin ehli bireyler ile çalıştığımız için hangi tip eşyanın hangi şekilde paketlenmesi ve hangi eşyalar ile bir araya konması gerektiği konusunda ekiplerimiz gerekli bilgiye sahiptirler. Dolayısı ile hasarsız ve güvenli eşya paketleme hizmetimiz konusunda müşterilerimizin endişe etmelerini gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Eşyalarını paketlemek için yeterli vakti olmayan ya da eşyalarını hangi teknikler ile paketlemesi gerektiğini bilmeyen ancak eşya paketleme için ek bütçe ayıramamış olan müşterilerimizi de düşünerek Everes Nakliyat olarak her bütçeye uygun fiyatlar ile paketleme hizmeti vermekteyiz.

Ev Ofis Taşımacılığı

Evini, ofisini, bürosunu, çalışma alanını vb. parça ve odalarını taşımak isteyen bir numaraları tercihi haline gelen ev ofis taşımacılığı son yıllarda nakliyat sektöründe hızlı bir çıkış yakalamıştır.

Ev ofis taşımacılığı sayesinde taşınmak istenen ürünler profesyonel ve kaliteli bir şekilde taşınmak ve adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Nakliyat işleminin farklı bir parçası haline gelen ve evleri, ofisleri, çalışma alanlarını, dükkânları, küçük hastaneleri taşımada en çok ihtiyaç duyulan işlemlerin başında ev ofis taşımacılığı ver almaktadır. Ev ofis taşımacılığı sayesinde nakliyat hizmetinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Ev Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Nakliyat sektöründe en kolay ve basit bir işlem gibi duran ev ofis taşımacılığı bu düşüncelerden aksi olarak yapılması ve uygulanması için birden çok kritere yer verilmesi gereken işlemlerden birisidir. Bu anlamda ev ofis taşımacılığı yaparken dikkat edilmesi gerekilen faktör ve hususlar;

-Ev ofis taşımacılığı yapmadan önce taşınacak evin veya ofisin büyüklüğü ve kaç ürünün taşınması gerektiğini önceden tespit etmek ve bu bilgiler ışında işe devam etmek gerekmektedir. Firmaların bu gibi önemli soruları ev ofis taşımacılığı işlemi yapılmadan çok öncelerinde sorulmasının temel sebebi işe uygun kamyonu bünyesi altında tedarik edebilmek ve ona uygun çalışanlarını yönlendirmek olmuştur.

-Ev ofis taşımacılığı yaparken ve ürünleri teslim ederken ürünlere büyük bir hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda ürünleri taşımadan önce ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturulması ve bu sigorta ile müşterinin arkasına bakmadan işine devam edebilecek güven ortamını yaratmaktır. Nakliyat sigortası sayesinde ürünleri paketleme, yolculuk esnasında ve ürünleri teslim aşamasında eşya içerisinde oluşabilecek her türden problem firmanın sorumluluğu altına girmektedir. Fakat unutulmaması gerekilen bir nokta vardır ki o da her firmanın alacağı sorumluluk derecesi değişkenlik göstermektedir. Bu anlamda her nakliyat firması sigorta da kendi sorumluluk payının ne kadarla sınırlı kaldığını müşteriye gerek yazılı gerekse sözel olarak belirtmektedir. Müşteri firmanın belirmiş olduğu kuralları ve çerçeveyi onaylarsa nakliyat işlemi yapılmaya başlanmaktadır.

-Ev ofis taşımacılığı hem şehir içinde hem de şehirlerarasında çokça tercih edilmektedir. Kısa mesafe de uzun mesafe de tercih edilen nakliyat işlemlerinden birisi olmasından ötürü bu işlemi yapabilecek nakliyat firmasının uzun yıllar boyunca bu sektörün bir parçası haline gelmesi gerekmektedir