Gebze Nakliyeci

Gebze Nakliyeci Gebze Parça Eşya Taşıma

 

Kocaeli’nin nadide ilçesi olan Gebze’ye yılın belirli aylarında düzenli olarak nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Firmamız, geniş güvenlik hizmetleri ve son kalite bir hizmet sunmaktadır. Bu anlamda tüm parça eşya taşıma hizmetlerinde bizi tercih edebilirsiniz. Size sorunsuz bir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca gerek Gebze’ye gerekse Türkiye’nin birçok farklı noktasına parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Marka değerimizi ve müşteri sayımızı artırmada en önemli faktör elbette ki sektördeki tecrübemiz olmuştur. Aynı zamanda sektörün gelişmesine büyük katkıda bulunmaktayız. Hatırı sayılır deneyim, tecrübemiz ve bilgimiz sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmekteyiz. Bu sayede işlerimizde hızlı bir ilerleme kat etmiş bulunmaktayız.

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz üstün hizmet kalitemiz sektördeki yapı taşlarımızın her geçen gün artmasında yardımcı olmaktadır.

-Firmamızın bünyesi altında çalışan tüm personel arkadaşlarımız işinin en iyisini yapmak için çalışmaktadır.

-Müşteri memnuniyetine büüyük önem vermektedir. Bu anlamda temel prensibimiz müşterilerimizin işimizden memnun ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden tüm işlerimizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine sorunsuz uyum gösterebilmek bizim için büyük mutluluk kaynağıdır.

 

Belge ve İzinlerimiz

Firmamız sektörde adım attığı ilk günden itibaren devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Aynı zamanda tüm işlerimizde yazı esaslı bir hizmet sunmaktayız. Bu sayede olası problemlerin önüne rahatlıkla geçebilmekteyiz. Belge ve izinlerimiz sayesinde müşterilerimiz güven içerisinde işini bize teslim edebilmektedir.

 

Araçlarımızın Hacim Kapasiteleri

Firmamızın altında her türden evin hacmine uyum gösterebilecek derecede geniş Kamyonlar bulunmaktadır. Farklı kamyon tiplerimiz sayesinde küçük evlerden, geniş yelpazeli ofis ve çalışma alanlarına kadar ürün taşımı yapmaktayız. Bu anlamda içiniz rahat olsun isteriz.

 

Projelerimiz ve Yeni Çalışma Sahalarımız

Sektöre adım attığımız ilk günden itibaren en büyük hedeflerimizden birisi de Türkiye çapında hizmet sunabilmekteyiz. Bugün de Türkiye’nin birçok farklı noktasında eş zamanlı hizmet sunabilmekteyiz. İlerleyen dönem içerisinde alt yapımıza da daha büyük yatırımlarımızla beraber Türkiye nakliyat yolunun kaderinde önemli bir paya sahip olmak istiyoruz. İller genelinde yapılan yeni yolların da yardımı ile önümüzdeki süreçte yeni projelerimizin taslakları oluşmaya başlamıştır. Türk halkına hizmet sunabilmek ve her noktaya ulaşabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaktayız.

 

Nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti sunacağımız tüm araçlarımızın bakımlarını sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. İç ve dış bakımları sorunsuz yapılmış kamyonlarımız sayesinde yolda kalma ihtimalimizi ortadan kaldırmaktayız.

 

Siz değerli müşterilerimizin parça eşya taşıma hizmeti için bize emanet etmiş olduğu tüm ürünleri büyük bir titizlik ile paketlemekteyiz. Kusursuz ve eksiksiz paketlemelerimizin yanı sıra taşıma esnasında da büyük bir titizlik il hareket etmekteyiz. Bu sayede ürün içerisinde oluşabilecek her türden problemin önüne rahatlıkla geçebilmekteyiz. Bu anlamda içiniz rahat olsun ister güven içerisinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Ürünlerinizi kendi ürünlerimiz gibi korumaktayız.

 

Teknolojik ürünlerin parça eşya taşıma konusunda belirli sorunlar baş gösterebilmektedir. Bu anlamda biz teknolojik ürünlerin kurulumunu yerine getirmekteyiz. Bu anlamda içiniz rahat olsun isteriz. Fakat bunun dışında müşterimiz yapmamızı istediği hiçbir işten firmamız sorumlu değildir. Bu anlamda yapacağımız işlemi müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını almaktayız. Bu sayede ileriki dönemde oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar ortadan kalkmaktadır.

 

Firmamız ile alakalı aklınızdan geçen tüm soruların cevapları aynı zamanda fiyat teklifi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz. E posta adreslerimiz ve telefon numaramız web sitemizde mevcuttur. Kahvemizi içmeye her daim bekler keyifli ve sağlıklı günler dileriz.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.