Hakkımızda

Everes Nakliyat olarak sektördeki yeniliklere uygun geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Ankara’da bulunan firmamız ile hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız. Seneler içerisinde sektörde tecrübe edinmiş bir Kocaeli evden eve nakliye firması olarak müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım izlemekte ve tecrübelerimiz ile hizmet kalitemizi devamlı arttırmaya çalışmaktayız. Mesleki etik kuralları kapsamında müşterilerimizin taşınacak olan eşya sayılarına, eşyaların taşınacağı mesafeye ve talep ettikleri hizmet türlerine göre ekiplerimiz nakliye planı hazırlamaktadır. Bu nakliye planı doğrultusunda uygun fiyatlar ile taşınma sürecini tamamlamaktayız.

Nakliyede Deneyimin ve Güvenin Adresi

Kocaeli nakliyat şirketi olarak taşınma sürecindeki görevimize müşterilerimizin eşyalarının bir konumdan başka bir konuma aktarılması olarak bakmamaktayız. Müşterilerimiz için bütün eşyalarının önemli olduğunu bilmekte ve bu eşyaların sıfır hasar ile taşınma sürecini kolaylaştırabilecek hizmetler ile yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız. Taşınma kararı alındıktan sonra ev içerisinde hareketliliklerin başlamasından eşyaların yeni adreslerinde montajlarının yapılmasına kadar firma olarak her aşamada görev almakta ve taşınma sürecinin müşterilerimiz açısından yorucu geçmemesini amaçlamaktayız. Yılların verdiği deneyim ile eşyaların hasar almaması için proaktif bir yaklaşım sergilemekteyiz. Ancak yine de nakliye sürecinde kendisini garanti altına almak isteyen müşterilerimiz olur ise; sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarının aldığı hasarı tazmin etmekteyiz.

Hem Ekonomik Hem De Kaliteli Kocaeli Nakliyat Hizmeti

Everes Nakliyat olarak taşınmak isteyen her bireye ve kuruma hitap edecek şekilde fiyatlarımızı belirlemekte ve uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Kocaeli Nakliyat firması arayışında olan müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Taşınacak olan eşyalarının paketlenmesi, tek parça halinde paketlenemeyecek olanların demontajının yapılması, asansörlü araçlar ile eşyaların binadan çıkartılması, nakliye araçları ile eşyaların yeni adreslere aktarılması ve eşyaların yeni binaya çıkartılıp montajının yapılması nakliye ekiplerimizin sorumluluğundadır. Eşyalarının taşınacağı yeni adresi henüz hazır olmayan müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda istedikleri süre boyunca muhafaza edebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile taşınma sürecini müşterilerimiz için kolaylaştırmayı ve kaliteli hizmetimiz ile nakliye firmalarına olan önyargılarından arındırmayı amaçlamaktayız.

%d blogcu bunu beğendi: