Hakkımızda Everes Nakliyat

Everes nakliyat olarak 1990 yılından beri Kocaeli merkez olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı iline eş zamanlı olarak nakliyat, asansörlü nakliyat, parsiyel nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Firmamız, uzun yıllardan beri nakliyat ve taşımacılık sektörünün içerisinde bulunmaktadır. 20 yıla aşkın süredir bu sektörün bir parçası olmaktan onur ve şeref duymaktayız. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ileriye dönük yatırımlar ve müşteri memnuniyet oranlarımız ile yükselen nakliyat sektöründe önemli bir paya sahibiz.

Everes nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi korumakta ve gerekli tüm paketleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize profesyonel nakliyat hizmetinden en uygun fiyatlar sayesinde yararlanmak için çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

Hakkımızda Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Deneyimimiz

1990 yılından beri nakliyat sektörünün bir parçası olmamızdan ötürü uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yeni kurulan ve nakliyat sektöründe pek bir bilgi ve deneyime sahip olmayan nakliyat sektörlerinin aksine biz deneyimimiz ve tecrübemiz ile en kaliteli nakliyat hizmeti vermekteyiz.

HakkımızdaÇalışma Standartlarımız

Esnek çalışma standartlarımız ile yılın her ayı sorunsuz olarak nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. 7/24 çevrimiçi mail adreslerimiz ve günün büyük bir zaman dilimde ulaşılmaya hazır telefon adreslerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel arkadaşlarımız uzun yıllar boyunca nakliyat ve taşımacılık sektörünün bir parçası haline gelmiştir. Personel arkadaşlarımız; işinin en iyi yapmak için çalışan, müşteri memnuniyetini hayatının felsefesi haline getirmiş, akılcı ve mantıklı kararlar ile doğru yerde doğru hamleyi yapan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda firmamızda çalışan tüm personellerimize güvenmekteyiz.

Müşteri Memnuniyet Oranlarımız

Bizimle çalışan müşterilerin çok büyük bir kısmı yapmış olduğumuz işten memnun olduklarını gerek web adreslerimizin müşteri yorumları kısmında gerek telefon ve mail adreslerimizden ulaşarak gerekse firma yorumlayan diğer web sitelerinden belirtmektedir. Müşteri memnuniyetini temelimiz haline getirerek başlamış olduğumuz bu yolculukta müşteri her daim haklıdır gözü ile bakmaktayız.

Taşınacak Ürünlere Göstermiş Olduğumuz İlgi ve Alaka

Taşınmak üzere müşterinin bize emanet etmiş olduğu tüm ürünlere geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede ürünlerin yolculuk sırasında veya adrese teslim sırasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmalarına yardımcı olmaktayız. Ürünleri almış olduğumuz gibi teslim etmekte ve işimizi bitirmekteyiz. Bu anlamda güven içerisinde işinizi bize teslim edebilir; kaliteli ve profesyonel nakliyat hizmetlerinin yararlanabilirsiniz.

Ürün Taşıma Sigortası

Müşterinin taşımak üzere bize vermiş olduğu tüm eşyalara ‘’ürün taşıma sigortası’’ oluşturmaktayız. Bu anlamda araçlara yerleştirme esnasında, yolculuk sürecinde veya adrese teslim sırasında oluşabilecek her tür problem bizim sorumluluğumuz altına girmektedir. Fakat unutulmaması gereken bir husus vardır ki işimizi bitirdikten ve ürünleri teslim ettikten saatler veya günler sonra müşteri tarafından ürün içerisinde bir problem ile karşılaşmaları durumda bu sorumluluğu üstlenmemekteyiz. Ürünleri teslim aşamasında müşteri tarafından üründe herhangi bir sorunun olduğu tarafımıza bildirdiği takdir de bunun tüm sorumluluğunu üstümüze almaktayız.

Firmamız Altında Çalışan Kişi ve Araç Sayısı

Firmamız altında aktif olarak 10 kişi çalışmaktadır. Bünyemiz altında 7 adet nakliyat ve taşımacılık aracı ile hizmet vermekteyiz.

Everes Nakliyat olarak doğalgaz işlemlerinden sorumlu değiliz. Yalnızca beyaz eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde monte etmekteyiz.

Everes Nakliyat olarak sektördeki yeniliklere uygun geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Ankara’da bulunan firmamız ile hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız. Seneler içerisinde sektörde tecrübe edinmiş bir Kocaeli evden eve nakliye firması olarak müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım izlemekte ve tecrübelerimiz ile hizmet kalitemizi devamlı arttırmaya çalışmaktayız. Mesleki etik kuralları kapsamında müşterilerimizin taşınacak olan eşya sayılarına, eşyaların taşınacağı mesafeye ve talep ettikleri hizmet türlerine göre ekiplerimiz nakliye planı hazırlamaktadır. Bu nakliye planı doğrultusunda uygun fiyatlar ile taşınma sürecini tamamlamaktayız.

Nakliyede Deneyimin ve Güvenin Adresi

Kocaeli nakliyat şirketi olarak taşınma sürecindeki görevimize müşterilerimizin eşyalarının bir konumdan başka bir konuma aktarılması olarak bakmamaktayız. Müşterilerimiz için bütün eşyalarının önemli olduğunu bilmekte ve bu eşyaların sıfır hasar ile taşınma sürecini kolaylaştırabilecek hizmetler ile yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız. Taşınma kararı alındıktan sonra ev içerisinde hareketliliklerin başlamasından eşyaların yeni adreslerinde montajlarının yapılmasına kadar firma olarak her aşamada görev almakta ve taşınma sürecinin müşterilerimiz açısından yorucu geçmemesini amaçlamaktayız. Yılların verdiği deneyim ile eşyaların hasar almaması için proaktif bir yaklaşım sergilemekteyiz. Ancak yine de nakliye sürecinde kendisini garanti altına almak isteyen müşterilerimiz olur ise; sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarının aldığı hasarı tazmin etmekteyiz.

Hakkımızda Hem Ekonomik Hem De Kaliteli Kocaeli Nakliyat Hizmeti

Everes Nakliyat olarak taşınmak isteyen her bireye ve kuruma hitap edecek şekilde fiyatlarımızı belirlemekte ve uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Kocaeli Nakliyat firması arayışında olan müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Taşınacak olan eşyalarının paketlenmesi, tek parça halinde paketlenemeyecek olanların demontajının yapılması, asansörlü araçlar ile eşyaların binadan çıkartılması, nakliye araçları ile eşyaların yeni adreslere aktarılması ve eşyaların yeni binaya çıkartılıp montajının yapılması nakliye ekiplerimizin sorumluluğundadır. Eşyalarının taşınacağı yeni adresi henüz hazır olmayan müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda istedikleri süre boyunca muhafaza edebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile taşınma sürecini müşterilerimiz için kolaylaştırmayı ve kaliteli hizmetimiz ile nakliye firmalarına olan önyargılarından arındırmayı amaçlamaktayız.