Körfez evden eve nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez Evden Eve NakliyatKörfez Evden Eve Nakliyat

Körfez evden eve nakliyat hizmeti ile evlerini taşımak isteyen müşterilerimize güvenli nakliye hizmeti sunmakta ve taşınma sürecinde stres yapma derdinden kendilerini kurtarmaktayız. Everes Nakliyat olarak eşyaların paketlenmesinden taşınmasına kadar geniş hizmet seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kocaeli’de hizmet veren Körfez Evden Eve Nakliyat  firması olarak geniş araç filomuz, tecrübeli çalışanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile istenen gün ve saatte eşyaları yeni adrese taşımaktayız.

 

Körfez Nakliyat Hizmeti

Senelerdir sektörde yerini korumayı başarmış bir Körfez nakliyat şirketi olarak teknolojideki yeniliklerin nakliye sektörüne yansımalarını takip etmekte ve bu doğrultuda hizmet kalitemizi arttıracak şekilde araç ve ekipmanlarımızı yenilemekteyiz.

Ayrıca hizmet seçeneklerimizi de müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler kapsamında arttırmaktayız. Körfez evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak taşınacak eşya sayısının fazlalığı, eşyaların taşınacağı binanın yüksekliği gibi etkenler karşısında nakliye sürecini kolaylaştırabilecek yöntemler uygulamaktayız.

Körfez Evden Eve NakliyatAsansörlü nakliye araçlarımız ile yüksek katlı ve dar merdivenli binalardan eşyaların hem güvenli hem de kolay şekilde çıkartılabilmesini sağlamaktayız. Nakliye sürecine yardımcı araç ve ekipmanlarımız ile eşyaların taşınmasını daha pratik hale getirmekteyiz.

Körfez Evden Eve Nakliyat Profesyonel Körfez Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Nakliyeci arayışında olanların eşyalarının hasar almaması için dikkat etmeleri gereken en önemli noktalardan biri, profesyonel hizmet veren bir firma bulmak olmalıdır. Profesyonel bir hizmet anlayışı ise nakliye firmasının vizyonu, ekibi, kullandığı araç ve ekipmanlar ile bir bütündür.

Everes Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket etmekte ve nakliye ekiplerimizdeki her çalışanın işinin ehli olmasına özen göstermekteyiz.

Araç ve ekipmanlarımızı belirli periyotlarda yenileyerek araç ve ekipmanların taşınma sürecini aksatabilecek şekilde bozulmalarının önüne geçmekteyiz. Araçlarımızın bakımlarını belirli periyotlarda yapmakta ve aynı zamanda hijyenlerini de sağlamaktayız.

Körfez evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak taşınma ihtiyacı duyan her kesime hitap edebilmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Her müşterimiz talep ettiği hizmetler doğrultusunda nakliye ücreti ödemektedir. Taşınma süreci başlamadan önce müşterilerimize nakliye fiyatını sunmakta ve onay vermeleri halinde daha sonrasında kendilerinden herhangi bir ek ücret talep etmeden hizmet vermekteyiz.

Körfez Evden Eve NakliyatKörfez Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma İşleminde Yapılması Gerekilenler     

Körfez Evden Eve Nakliyat Parça eşya taşıma işlemi belki de nakliyat sektörünün en zorlayıcı işlemleri arasında yer almasından ötürü öncelikli olarak yapılması gerekilen birden çok faktör ortaya çıkmaktadır. Bu faktörler önem sırasına göre;

-Kamyonun ne kadar hacimde olduğunu tam olarak bilinmesi ve birden çok müşterinin işinin onaylarken kamyonun bu işi halledebilecek ve doldurulabilecek yerin olup olmadığını hesaba katmakta fayda var. Bu anlamda parça eşya taşımacılığı yapmadan önce firmaların ilk dikkat ettikleri noktalardan bir tanesi ise farklı müşterilerin ürünleri tek bir kamyona sığdırabilecek yerlerinin olup olmadığını hesaba katmak olmuştur. Ürünler paketlenme sırasında kamyonun bu parçaları alamayacağı anlaşılır ise ikinci bir kamyon tutulması gerekilmelidir ve bu kamyonun tüm giderleri firmanın sorumluluğu altına dahil edilmektedir. Bu tür riskleri göz önüne almak istemeyen nakliyat firmalarının ilk işleminin ürünleri tek kamyona sığdırabilecek yerlerinin mevcut olup olmadığını gözden geçirmek olacaktır.

-Parça eşya taşıma çoğunlukla şehirler arası rotasyonda ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden şehirler arasında gidilecek ve alınacak adreslerin yerleri önceden belirlenmesi ve rotasyonu bu şekilde çıkarmak gerekmektedir. Bu rotasyonu en iyi şekilde çıkarabilmek ve bunu profesyonel bir biçimde yerine getirebilmek hatırı sayılır deneyim, tecrübe, alt yapının sağlamlığına ve akılcı düşünme yetkisi ön plana çıkmaktadır.

 

 1. Körfez 17 AĞUSTOS MAHALLESİ NAKLİYAT 
 2. Körfez AGAH ATEŞ MAHALLESİ NAKLİYAT 
 3. Körfez ALİHOCALAR MAHALLESİ NAKLİYAT 
 4. Körfez ATALAR MAHALLESİ NAKLİYAT 
 5. Körfez BARBAROS MAHALLESİ NAKLİYAT 
 6. Körfez BELEN MAHALLESİ NAKLİYAT 
 7. Körfez CUMA MAHALLESİ NAKLİYAT 
 8. Körfez CUMHURİYET MAHALLESİ NAKLİYAT 
 9. Körfez ÇAMLITEPE MAHALLESİ NAKLİYAT 
 10. Körfez ÇIRAKLI MAHALLESİ NAKLİYAT 
 11. Körfez DERE MAHALLESİ NAKLİYAT 
 12. Körfez DİKENLİ MAHALLESİ NAKLİYAT 
 13. Körfez ELMACIK MAHALLESİ NAKLİYAT 
 14. Körfez ESENTEPE MAHALLESİ NAKLİYAT 
 15. Körfez FATİH MAHALLESİ NAKLİYAT 
 16. GKörfez ÜNEY MAHALLESİ NAKLİYAT 
 17. Körfez HACI AKİF MAHALLESİ NAKLİYAT 
 18. Körfez HACI OSMAN MAHALLESİ NAKLİYAT 
 19. Körfez HİMMETLİ MAHALLESİ NAKLİYAT 
 20. Körfez İLİMTEPE MAHALLESİ NAKLİYAT 
 21. Körfez KALBURCU MAHALLESİ NAKLİYAT 
 22. Körfez KARAYAKUPLU MAHALLESİ NAKLİYAT 
 23. Körfez KIŞLADÜZÜ MAHALLESİ NAKLİYAT 
 24. Körfez KİRAZLIYALI MAHALLESİ NAKLİYAT 
 25. Körfez KUTLUCA MAHALLESİ NAKLİYAT 
 26. Körfez KUZEY MAHALLESİ NAKLİYAT 
 27. Körfez MİMAR SİNAN MAHALLESİ NAKLİYAT 
 28. Körfez NAİP MAHALLESİ NAKLİYAT 
 29. Körfez OSMANLI MAHALLESİ NAKLİYAT 
 30. Körfez SEVİNDİKLİ MAHALLESİ NAKLİYAT 
 31. Körfez SİPAHİLER MAHALLESİ NAKLİYAT 
 32. Körfez ŞEMSETTİN MAHALLESİ NAKLİYAT 
 33. Körfez ŞİRİNYALI MAHALLESİ NAKLİYAT 
 34. Körfez YAVUZ SULTAN SELİM MAHALLESİ NAKLİYAT 
 35. Körfez YENİYALI MAHALLESİ NAKLİYAT 
 36. Körfez YUKARI HEREKE MAHALLESİ NAKLİYAT 
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.