Ofis Taşımacılığı

Kocaeli ofis taşımacılığı hizmetinde ofis eşyalarına zarar vermeden eşyaların nakliyesini sağlamak, dikkat gerektirmektedir. Everes Nakliyat olarak deneyimli ekibimiz, düzenli olarak bakımını gerçekleştirdiğimiz geniş araç filomuz ve günümüz teknolojisine uygun gelişmiş ekipmanlarımız ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Kocaeli’de hizmet veren Kocaeli evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin ofis eşyalarını isterlerse depolarımızda muhafaza edebilmekte ya da yeni ofislerine hasarsız bir şekilde ulaştırabilmekteyiz. Hem çevreye hem de ofis eşyalarına zarar vermeden nakliye sürecini tamamlamaktayız.

Pratik ve Hasarsız Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis eşyalarının birçoğu elektronik cihazlar olduğu ve kaybolmaması ya da kırılmaması gereken çok sayıda eşya bulunduğu için ofis taşımacılığı en az ev taşımacılığı kadar özen gerektirmektedir. Kurumsal kimlikleri ile nakliyeci arayışında olanlara da firmamız hizmet vermektedir. Kocaeli ofis taşımacılığı hizmeti vereceğimiz müşterilerimizin ofislerindeki eşya sayısı, bu eşyaların niteliği ve talep edilen hizmetler doğrultusunda nakliye ekiplerimiz bir nakliye planı hazırlamaktadırlar.

Elektronik cihazların ve değerli evrakların zarar görmeyecek şekilde ofislerden çıkartılması için asansörlü araçları kullanmaktadırlar. Ayrıca eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adrese aktarılabilmesi için ekiplerimiz araçlara eşyaları dikkatli bir şekilde yerleştirmektedirler. Bu süreçte beklenmedik dış etkenlere karşı eşyalarını korumak isteyen müşterilerimize de eşyalarını sigortalama seçeneği sunmaktayız.

Sigortalanmış olan eşyalar her ne sebeple olursa olsun bizim sorumluluğumuz altındayken hasar alır ise; firma olarak bu eşyaların hasarını karşılamakta ve müşterilerimizin ofis eşyaları konusunda mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz.

Kocaeli Büro Taşıma Hizmetleri

Everes Nakliyat olarak nakliye ekiplerimizi genç, dinamik ve verdiğimiz hizmetler konusunda uzmanlaşmış olan kişilerden seçmekteyiz. Kocaeli nakliyat şirketi olarak profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmakta ve ekip olarak da bu anlayışı benimsemekteyiz.

Kurumsal müşterilerimizin ofislerini taşırken işlerinin aksamaması için onların belirledikleri saatler doğrultusunda ekiplerimiz eşyaların nakliyesini sağlamaktadır. Kocaeli’de hizmet veren bir firma olarak Türkiye sınırları içerisindeki her yere eşyaların nakliyesini sağlayabilmekteyiz. Ofis taşımacılığı kapsamında müşterilerimizin isteklerine, beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde olduğumuz için nakliye sürecinde müşterilerimizin herhangi bir sorularının veya sorunlarının olması halinde, ekiplerimiz konuya çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar.