Parça Eşya Taşımacılığı

Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti, nakliye sektöründe eksikliği duyulan hizmetlerden biridir. Standart nakliye hizmetleri ile eşit maliyetlerle daha az getiri sağladığı için birçok nakliye firmasının vermeyi tercih etmediği bir hizmettir. Ancak Everes Nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ve duyabilecekleri her hizmeti bünyemize katmaya ve en kaliteli şartlarda müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Evden eve nakliye firması olarak taşınacak olan eşyaların sayısı ya da niteliği fark etmeksizin geniş araç filomuz ve çağ ile uyumlu ekipmanlarımızla taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Kaliteli ve Özenli Kocaeli Parça Eşya Taşıma Firması

Uzun yıllardır Kocaeli’de hizmet veren bir Kocaeli nakliyat şirketi olarak müşterilerimize eşya taşıma konusunda herhangi bir kota koymamaktayız. Evlerinin ya da ofislerinin bütün eşyalarını taşıtabilecekleri gibi sadece tek bir eşyalarının taşınmasını da firmamızdan talep edebilmektedirler. Bir ya da birkaç eşyayı taşımaya gücü yetmeyen ya da hasarsız bir şekilde taşıyabileceğini düşünmeyen müşterilerimize Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Eşyalarını istedikleri zaman teslim almakta ve daha öncesinde kendilerine belirttiğimiz süre içerisinde bu eşyaları yeni adreslerine götürmekteyiz. Taşınacak olan eşya sayısı az olsa da firma olarak hizmet anlayışımızdan ödün vermemekte ve aynı özen ile eşyaları taşımaktayız. Eşyaların paketlenmesi, demonte edilmesi ve yeni adresine ulaştırıldıktan sonra montajının yapılması gibi bütün hizmetlerimizi parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimize de vermekteyiz.

Dilovası Evden Eve NakliyatHer Bütçeye Uygun Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyeci arayışında olan müşterilerimize uygun fiyatlar ile eşya sayılarına bakmadan taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Everes Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınacak eşyalarının sayısı doğrultusunda bir ücretlendirme yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilediğimiz için ekonomik anlamda da taşıma kalitesi anlamında da müşterilerimi memnun etmeye çalışmaktayız. Bu doğrultuda geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile hasarsız bir şekilde parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Ayrıca maddi ya da manevi açıdan değeri fazla olan bir veya birkaç eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyalarını sigortalayabilmekteyiz. Eşyalarının beklenmedik dış etkenler dolayısı ile hasar alması halinde, firmamız bu hasarı üstlenmektedir ve müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Birden çok müşterinin küçük küçük parçalar halinde belirli bir koordinasyon şekilde toplayarak aynı düzergah içerisinde dağıtım işlemine kısaca parça eşya taşımacılığı işlemi denilmektedir. Parça eşya taşımacılığı özellikle bir veya birkaç farklı eşyasını çoğunlukla bir şehirden farklı bir şehre taşımak isteyenlerin kullanmış olduğu en sık nakliyat hizmetlerinin başında gelmektedir.

Parça eşya taşımacılığı özellikle son yıllarda popülerliğini oldukça yükseltmiştir. Nakliyat firmalarının birden çok müşteri ile aynı anda iş yapabilmesi ve iş yaparken tek bir araç kullanması giderlerin düşmesine bu sayede müşterilerine daha uygun teklifler verebilmesine yardımcı olmaktadır. Parça eşya taşımacılığının en büyük avantajlarından bir tanesi uygun fiyatlara bir veya birkaç ürünü kolaylıkla taşıyabilmek olmuştur.

Parça eşya taşımacılık işlemini yapabilmek ve profesyonel bir şekilde koordine edebilmek tüm nakliyat firmalarının yapacağı bir sektör türü değildir. Bu anlamda taşımacılık ve nakliyat konusunda kendine güvenen firmalar dışındaki çoğu firma parça eşya taşıma işleminden uzak kaçmaktadırlar. Parça eşya taşıma işlemi profesyonel ve kaliteli bir şekilde yerine getirebilmek güçlü bir alt yapıya, tecrübeli personellere, kaliteli ve son teknoloji kamyonlara ve deneyime ihtiyaç duymaktadır. Parça eşya taşıma işlemi yapabilmek için ihtiyaç duyulan birçok özellik çoğu nakliyat firmasının bünyesinde olmadığı ya da parça parça olduğu için bu tür zorlayıcı ve uğraş gerektiren işleri genellikle bu sektöre yıllarını vermiş firmalar yerine getirmektedir.

Parça Eşya TaşımacılığıParça eşya taşıma işleminin bu kadar zor ve meşaketli olmasına karşın birden çok müşteri ile aynı anda iş yapabilmek ve her müşteri farklı teklifler verebilmek uygun fiyatlandırma politikasına olanak sağlamaktadır. Parça eşya taşıma işleminin maddi anlamdaki bu kazancı birçok kişinin nakliyat sektöründe bu seçeneği seçmesine neden olmaktadır.

Parça Eşya Taşıma İşleminde Yapılması Gerekilenler     

Parça eşya taşıma işlemi belki de nakliyat sektörünün en zorlayıcı işlemleri arasında yer almasından ötürü öncelikli olarak yapılması gerekilen birden çok faktör ortaya çıkmaktadır. Bu faktörler önem sırasına göre;

-Kamyonun ne kadar hacimde olduğunu tam olarak bilinmesi ve birden çok müşterinin işinin onaylarken kamyonun bu işi halledebilecek ve doldurulabilecek yerin olup olmadığını hesaba katmakta fayda var. Bu anlamda parça eşya taşımacılığı yapmadan önce firmaların ilk dikkat ettikleri noktalardan bir tanesi ise farklı müşterilerin ürünleri tek bir kamyona sığdırabilecek yerlerinin olup olmadığını hesaba katmak olmuştur. Ürünler paketlenme sırasında kamyonun bu parçaları alamayacağı anlaşılır ise ikinci bir kamyon tutulması gerekilmelidir ve bu kamyonun tüm giderleri firmanın sorumluluğu altına dahil edilmektedir. Bu tür riskleri göz önüne almak istemeyen nakliyat firmalarının ilk işleminin ürünleri tek kamyona sığdırabilecek yerlerinin mevcut olup olmadığını gözden geçirmek olacaktır.

-Parça eşya taşıma çoğunlukla şehirler arası rotasyonda ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden şehirler arasında gidilecek ve alınacak adreslerin yerleri önceden belirlenmesi ve rotasyonu bu şekilde çıkarmak gerekmektedir. Bu rotasyonu en iyi şekilde çıkarabilmek ve bunu profesyonel bir biçimde yerine getirebilmek hatırı sayılır deneyim, tecrübe, alt yapının sağlamlığına ve akılcı düşünme yetkisi ön plana çıkmaktadır.