Parça Eşya Taşımacılığı

Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti, nakliye sektöründe eksikliği duyulan hizmetlerden biridir. Standart nakliye hizmetleri ile eşit maliyetlerle daha az getiri sağladığı için birçok nakliye firmasının vermeyi tercih etmediği bir hizmettir. Ancak Everes Nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ve duyabilecekleri her hizmeti bünyemize katmaya ve en kaliteli şartlarda müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Evden eve nakliye firması olarak taşınacak olan eşyaların sayısı ya da niteliği fark etmeksizin geniş araç filomuz ve çağ ile uyumlu ekipmanlarımızla taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Kaliteli ve Özenli Kocaeli Parça Eşya Taşıma Firması

Uzun yıllardır Kocaeli’de hizmet veren bir Kocaeli nakliyat şirketi olarak müşterilerimize eşya taşıma konusunda herhangi bir kota koymamaktayız. Evlerinin ya da ofislerinin bütün eşyalarını taşıtabilecekleri gibi sadece tek bir eşyalarının taşınmasını da firmamızdan talep edebilmektedirler. Bir ya da birkaç eşyayı taşımaya gücü yetmeyen ya da hasarsız bir şekilde taşıyabileceğini düşünmeyen müşterilerimize Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Eşyalarını istedikleri zaman teslim almakta ve daha öncesinde kendilerine belirttiğimiz süre içerisinde bu eşyaları yeni adreslerine götürmekteyiz. Taşınacak olan eşya sayısı az olsa da firma olarak hizmet anlayışımızdan ödün vermemekte ve aynı özen ile eşyaları taşımaktayız. Eşyaların paketlenmesi, demonte edilmesi ve yeni adresine ulaştırıldıktan sonra montajının yapılması gibi bütün hizmetlerimizi parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimize de vermekteyiz.

Her Bütçeye Uygun Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyeci arayışında olan müşterilerimize uygun fiyatlar ile eşya sayılarına bakmadan taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Everes Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınacak eşyalarının sayısı doğrultusunda bir ücretlendirme yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilediğimiz için ekonomik anlamda da taşıma kalitesi anlamında da müşterilerimi memnun etmeye çalışmaktayız. Bu doğrultuda geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile hasarsız bir şekilde parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Ayrıca maddi ya da manevi açıdan değeri fazla olan bir veya birkaç eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyalarını sigortalayabilmekteyiz. Eşyalarının beklenmedik dış etkenler dolayısı ile hasar alması halinde, firmamız bu hasarı üstlenmektedir ve müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

%d blogcu bunu beğendi: