Şehirler Arası Nakliyat

Kocaeli şehirler arası nakliyat hizmeti veren bir firma olarak Kocaeli’de hizmet versek de müşterilerimizin talep ettikleri her şehre eşyalarının taşınmasını sağlamaktayız. Everes Nakliyat olarak mesafe fazla olsa da eşyaların hasar almadan yeni adreslerine ulaştırılabilmesini sağlamaktayız.

Kocaeli evden eve nakliye firması olmamızın yanı sıra şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Geniş araç filomuz ve özenli kadromuz ile eşyaları teslim aldığımız haliyle yeni adresine ulaştırmaktayız. Taşınma sürecinin her aşamasında müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Hasarsız Kocaeli Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Taşınma süreci oldukça dikkat ve özen gerektiren bir süreç olmakla beraber Kocaeli şehirler arası nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken daha fazla etken ortaya çıkmaktadır. Eşyalar uzun saatler boyunca nakliye aracının içerisinde kaldıkları için eşyaların araca hatalı yerleştirilmesi veya nakliye aracının hatalı sürüşü eşyaların hasar almasına sebebiyet verebilmektedir.

Kocaeli nakliyat şirketi olarak müşterilerimizin bu konuda endişe duymalarını önlemek için gerekli bütün önlemleri almakta ve eşyaları hasar görmeyecekleri şekilde evden çıkartıp nakliye aracına yüklemekteyiz. Taşınacak olan eşya sayısına uygun nakliye araçları seçtiğimiz için eşyalar araç içerisinde birbirlerine hasar verecek şekilde konumlandırılmamaktadır.

Sektörde edindiğimiz tecrübe doğrultusunda eşyaları sıfır hasar ile taşıyacağımızın garantisini versek de beklenmedik durumlar karşısında önlem almak isteyen müşterilerimize de sigortalı nakliyat hizmetini sunmaktayız. Bu sayede eşyalarının alabileceği en ufak hasar da dahil olmak üzere her hasarı firma olarak tazmin etmekteyiz.

Deneyimli Nakliye Ekibi İle Uzak Mesafe Kocaeli Eşya Taşıma Hizmeti

Everes Nakliyat olarak nakliye sektöründe belirli bir deneyimi olan, genç, dinamik, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızın bilincinde olan kişiler ile çalışmaktayız. Nakliyeci arayışında olan müşterilerimizin bekledikleri nakliye hizmetlerinin her biri konusunda uzmanlaşmış olan kişilerden ekipler oluşturarak eşyaların taşınacağı adrese yönlendirmekteyiz.

Bu sayede eşyaların paketlenmesi, demontajı, yerleştirilmesi, taşınması aşamalarında mesafe ne kadar uzak olursa olsun eşyaların hasar almasının önüne geçmekteyiz. Şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız; uygun fiyatlar ile Türkiye’nin istenen her köşesine eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamakta ve bu süreci çözüm odaklı nakliye ekipleri ile yönetmektedir.