Sigortalı Nakliyat

Kocaeli sigortalı nakliyat hizmetini hem ev hem de ofis taşımacılığı için vermekteyiz. Everes Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşımak önceliğimiz olmaktadır. Ancak bu öncelik doğrultusunda her olasılığı göz önüne almamız gerektiği için kendilerine sigortalı nakliye hizmeti sunmakta ve olası mağduriyetlerini de karşılayacağımızı önceden bildirmekteyiz. Kocaeli evden eve nakliye firması arayışında olan müşterilerimizin nakliye sürecinde kaygılarından arınabilmeleri için süreci onların beklentilerine göre yönetmekte ve hazırladığımız nakliye planını öncelikle onların onayına sunmaktayız. Müşterilerimiz onay verdiği takdirde nakliye sürecini başlatmaktayız.

Sıfır Hasar Garantisi İle Kocaeli Nakliyat Hizmeti

Kocaeli nakliyat şirketi olarak taşınma sürecinin hızlı olması kadar güvenli olmasına da önem vermekte ve eşyaların özelliklerine göre hasar almamaları için gerekli önlemleri almaktayız. Nakliye esnasında eşyaların çalınması, kaybolması ya da hasar alması gibi müşterilerimizi mağdur edebilecek durumların yaşanmaması için bu doğrultuda aldığımız önlemler ile süreci yönetmekteyiz. Ancak yine de firmamızdan kaynaklanmayan beklenmedik problemlerin eşyalara hasar verebilme riski her daim bulunmaktadır. Bu riskin yaratabileceği mağduriyetin önüne geçebilmek için ise; Kocaeli sigortalı nakliyat hizmetini sunmaktayız. Maddi veya manevi olarak değerinin olması fark etmeksizin, müşterilerimizin eşyalarının alabileceği her hasarı firma olarak üstlenmekte ve mağduriyet yaşanmasının önüne geçmekteyiz. Özellikle maddi ya da manevi değeri dolayısı ile çok önemsediği bir eşyanın taşınması isteyen müşterilerimizin içlerinin rahat edebilmesi için sigortalı nakliye hizmeti almalarını tavsiye etmekteyiz.

Deneyimli Kadro İle Kocaeli Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Everes Nakliyat olarak seneler içerisinde sektörde edindiğimiz tecrübe ile hizmet kalitemizi her daim bir adım öteye taşımayı amaçlamaktayız. Ayrıca nakliye ekiplerimizi de bunun bilincinde olan çalışanlarımızdan oluşturmaktayız. Her nakliye ekibimiz müşterilerimizin alacakları hizmetler ve eşya sayıları doğrultusunda belirlenmektedir. Nakliyeci arayışında olan müşterilerimize eşyaların demontajını ve montajını, paketlemesini, evden çıkartılmasını, araca yerleştirilmesini ve taşınmasını iş bölümü şeklinde yapacak olan kişilerden oluşan bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Her müşterimizin eşyalarının hasarsız bir şekilde taşınacağı garantisini elde etmesi gerektiğine inandığımız için uygun fiyatlar ile sigortalı nakliyat hizmetini vermekteyiz. Her bütçeden müşterimize nakliye sürecindeki ihtiyaçlarına göre belirlenen fiyatlar sunmaktayız.

%d blogcu bunu beğendi: